DNR CMS

CMS DNR CMS

Czy wyobrażasz sobie funkcjonowanie sklepu bez towaru, mechanika bez narzędzi lub prawnika bez znajomości przepisów? Oczywiście że nie. Tak samo nie można wyobrazić sobie prawidłowego działania strony internetowej bez odpowiednich zasobów CMS. Content Management System, czyli system zarządzania treścią to narzędzie niezbędne dla każdego, kto chce być widoczny w Internecie. DNR CMS to Twoje zaplecze, które umożliwi Ci monitoring i kontrolę treści na zarządzanej przez Ciebie stronie www.

DNR CMS

korzyści

Szczegółowy panel informacyjny

Szczegółowy panel informacyjny

Narzędzie oferuje wgląd do szeregu danych, które są niezbędne w skutecznym prowadzeniu strony www.

Przejrzysty interfejs użytkownika

Przejrzysty interfejs użytkownika

Cały system jest intuicyjny w obsłudze, każda osoba z łatwością przeprowadzi pożądane zmiany.

Natychmiastowe wyświetlanie modyfikacji

Natychmiastowe wyświetlanie modyfikacji

W razie wychwycenia nieprawidłowości, jesteś w stanie bezzwłocznie nanieść poprawki. 

Wszechstronne zastosowanie

Wszechstronne zastosowanie

Z DNR CMS możesz zmienić układ danych podstron, dodawać artykuły, a nawet modyfikować formularz kontaktowy.

Rozbudowane narzędzie

Rozbudowane narzędzie

Jeden program zastępuje kilkanaście wtyczek analitycznych, statystycznych i narzędziowych.

Wsparcie kompetentnego zespołu

Wsparcie kompetentnego zespołu

Nasi specjaliści z chęcią udzielą precyzyjnych odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące obsługi DNR CMS.

Opis

Jedno narzędzie – wiele możliwości

Wyobraź sobie, że w jednym zeszycie zapisujesz adresy e-mail, w innym numery telefonów, a w jeszcze innym dane korespondencyjne. Taka segmentacja informacji to nie lada utrapienie, szczególnie w sytuacjach kryzysowych. Podobnie jest ze stroną internetową – im więcej można zmienić za pomocą jednego narzędzia, tym szybciej i wygodniej. Taki jest właśnie DNR CMS – z danego poziomu wykonasz szereg operacji.

Błyskawicznie wprowadzone zmiany

Błąd językowy? Nieprawidłowa cena? Zbyt szybko opublikowana wiadomość? Przeprowadź natychmiastową korektę – edytuj, usuń lub opublikuj informacje, która w czasie rzeczywistym uwidoczni się na stronie internetowej. Zapomnij o długim oczekiwaniu na publikację, zawieszających się serwerach lub wyskakujących błędach. DNR CMS błyskawicznie wprowadzi wszelkie zmiany na Twojej stronie www.

Funkcje

Przejrzysty i intuicyjny interfejs

Niektóre osoby obawiają się dokonywać modyfikacji na swojej stronie internetowej sądząc, że jest to zbyt skomplikowane. DNR CMS udowadnia, że niezbędne narzędzia nie muszą być trudne w obsłudze i każdy może je obsługiwać. Intuicyjny interfejs nie tylko w prosty i zrozumiały sposób przeprowadzi Cię przez zaplecze strony, ale także pozwoli wdrożyć pożądane zmiany bez konieczności konsultacji ze specjalistami IT.

DNR CMS – szkielet Twojej strony www

Proponowane przez nas narzędzie to kompleksowy szkielet ułatwiający programowanie stron www. Zamiast pisać długie linijki kodu czy analizować istniejące struktury, w łatwy sposób naniesiesz zmiany, przejrzysz statystyki i dodasz treść na swoją stronę. Tym narzędziem zastąpisz szereg innych wtyczek, programów i aplikacji, które mogły być zbyt trudne w obsłudze lub zwyczajnie nieprzydatne. DNR CMS to niezbędnik dla każdego, kto chce pokazać swoje przedsiębiorstwo w Internecie.

kontakt

DNR Software spółka z o.o.

ul. Chełmżyńska 180 p. 118
04-464 Warszawa
Budynek I

email biuro@dnr-group.pl
phone +48 508 170 227

NIP: 9522222773
KRS: 0000935932
Regon: 520595953

wytycz trasę dojazdu